•  
 •  

Tel: 0216 489 95 20 Şube : 0212 227 95 28 Fax: 0216 489 95 36
GSM: 0532 651 64 52

 

 

Lütfen  Dikkat Ediniz.

 •         evden eve nakliyat büyük araç
  Kapalı araç Yani aracın resmini görün bizim örnek aracımızın resmi için  küçük resme tıklayınız
          evden eve nakliyat poliçesi hazırlarken
  Sigorta yaptırın unutmayın eşyalarınızı kolay kazanarak almadınız.

  evden eve nakliyat şubemizden biri

  Kalifiye eleman garantisi isteyin Nakliyat şirketi Sağdan soldan  aldığı hamallarla eşyalarınıza zarar verebilir. Bu çok yaygın olan bir uygulamadır.

  Sonuç olarak Çimensa Kendini Evden eve nakliyat firması olarak  tanıtmaktan onur duyarak size hizmet için var. Ancak Lütfen yukarıdaki kriterlere dikkat ediniz.

  SONRADAN ÜZÜLMEYİNİZ.

evden eve nakliyat : Isparta evden eve nakliyat

istanbul  Isparta  evden eve nakliyat işlerinizi istanbul içi ve dışı kapalı araçlarımız ile sigortalı ve ekonomik olarak yapıyoruz taşımacılık işinizi bize bırakın, tecrübeli elemanlarımızla taşımanızı gerçekleştirelim

İSTANBUL AVRUPA YAKASI  :0212 227 95 28

İSTANBUL ANADOLU YAKASI :0216 489 95 30
GSM: 0532 651 64 52
 

istanbul Isparta taşımacılık hizmetlerimiz : 3 temel hizmetimiz vardır:

1.Isparta  evden eve nakliyat bildirim sayfası.

2.Isparta evden eve nakliye teklifi

3.Isparta  evdeneve taşıma işleri fiyat teklifi


İstanbul' dan Isparta ve diğer illere ÇİMENSA evden eve nakliyat kesintisiz taşımacılığına devam etmektedir.
evden eve nakliyatta beklentiniz uzman kadro, kaliteli hizmet, güvenli taşımacılıksa doğru tercih
 ÇİMENSA evden eve nakliyat tır.
İstanbul'un bu ,ilçesinde de güvenilir şirketiniz ÇİMENSA evden eve nakliyat kesintisiz
taşımacılığına devam etmektedir.evden eve nakliyatta beklentiniz uzman kadro, kaliteli hizmet,
güvenli taşımacılıksa doğru tercih ÇİMENSA EVDEN EVE NAKLİYAT tır.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standart'a oturtmuş ve ülkemizde henüz bir "Nakliye Hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.


firmamızın evden eve nakliyat aracı kapalı süspansiyonlu
evden eve nakliyat aracı kapalı kabin
nakliyat aracımız içinde temsili paketleme taşıma işlemleri
 

 

ŞİRKETİMİZ HANGİ BÖLGELERDE evden eve nakliyat YAPMAKTADIR ?  

Mesafe ne olursa olsun sizlere evden eve nakliyat hizmetinde kaliteli işçilik sunarız.Zamanlamamızda size söylediğimiz gibi elimizden gelen gayreti gösteririz. Evden eve taşıma hizmetimizi kapalı araçlarla İstanbul şehir içi ve İstanbul merkezli olmak üzere Türkiyenin her yerinden evden eve nakliyat kriterlerine uygun şekilde taşırız.Biz gerçek bir evden eve nakliyat şirketiyiz. Yaptığımız başka bir yan iş yoktur. Bu konuda uzman elemanlarımız vardır.Sigortalı bir şekilde binlerce tl değerindeki eşyalarınızı sorusuz şekilde taşırız. Bizim amacımız sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuzdur. Çimensa evden eve nakliyat şirketi 25 yıldır sizlere gururla hizmet vermektedir. Araçlarımız kapalı ve süspansiyonludur. evden eve nakliyat hizmetini Türkiye'nin her yerinde şehir içi şehirler arası farketmeksizin vermekteyiz. nakledelim. Mutluluğunuz memnuniyetimizdir.


 
 

 

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

image

evden eve nakliyat sistemi nasıl çalışır ?

evden eve nakliyat sektörü aslında insanların gelişen teknolojik yaşam ve iş sektörlerinin artması sonucunda ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Genel olarak evden eve nakliyat nedir? Dediğimizde sistemin işleyişi basit bir kurulumdan ibarettir: Müşteri eşyalarına dokunmaz kapısını kilitler yeni evine gittiğinde eşyalarının anlaştığı şirket tarafından paketlenip nakliyesinin yapıldığını görür . Günümüzde zaman çok değerlidir ve değerli zamanlar insanları bu tip taleplere itmiştir evden eve nakliyat talebi de netice evden eve nakliyat arzını doğurmuştur.
evden eve nakliyat Şirketinde nasıl donanımlar olmalıdır ?

Öncelikle iyi bir evdenevenakliyat şirketinde kapalı araçların olması şarttır. Bu ,bu işin öncelikli gereğidir.Diğer yandan Şirketin çalışanları ,konusunda uzman ve kalifiye olmalıdır .Şirketin iyi bir mobilya ustası gibi sektörel olan ayrı uzmanlık gerektiren alanlarda da elemanı bulunması gerekir. evden eve nakliyat şirketi eşyalarını sigortalı bir şekilde taşımalıdır bu hem kendi firmasını hem de müşterinin malını taşımada maddi güvenlik sağlayacaktır.

image

evden eve nakliyat TA EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Sektöründe yıllardır faaliyette olan firmamız size ekonomik çözümler sunuyor .Çekirdekten yetişme elemanlarla ve sigorta güvencesi ile eşyalarınız ; İstanbul içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ile sigortalı tecrübeli kapalı araçlarla tamamen güvenli bir şekilde taşınır.


 

SİGORTALI GÜVENCELİ
ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLERARASI
evden eve nakliyat
   evden eve nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat

Şile Şişli Takva Tuzla mahmutbey kemerburgaz samandıra yenibosna ikiteli sefaköy şirinevler etiler beylikdüzü ataşehir bahçeşehir istinye topkapı yalova haydarpaşa beşyüzevler merter edirnekapı laleli güneşli yeşilyurt esenyurt esenkent halıcıoğlu firuz köy başakşehir taksım okmeydanı gultepe habibler bakırköy rami sultançiftliğiçi sirkeci alibeyköy küçükköy ortaköy ulus
evden eve nakliyat SEKTöRüNDE YILLARDIR VAR OLAN çİMENSA evden eve nakliyat ŞİRKETİ EŞYALARINIZI GüVENLE TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR.